Zasilacze online - wszystko czego potrzebujesz kupisz u nas

Firma Amicus Sp. z o.o. powstała w 2004 roku i od początku swojej działalności specjalizuje się w dystrybucji i produkcji wysokiej klasy zasilaczy impulsowych i systemów oświetlenia LED. Naszymi partnerami są liderzy w tym takie marki jak Sunny, Mean Well, ESPE, Kluś, Lumiare, Leddex. W ramach naszej działalności produkcyjnej, przygotowujemy również zasilacze na zamówienie, zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta.

Główne produkty w naszej ofercie to zasilacze impulsowe, systemy oświetlenia liniowego i krawędziowego LED, kable AC i kable DC przeznaczone do wyżej wymienionych produktów. 

Co jeszcze warto wiedzieć? Sprawdź, jak działa nasze laboratorium pomiarowe.

Zasilacze na zamówienie - rozumiemy indywidualne potrzeby

W zakresie zasilania oferujemy zasilacze wtyczkowe (adapterowe), biurkowe (desktop), samochodowe konwertery DC-DC, zasilacze do produktów LED oraz zasilacze przemysłowe na szynę DIN. Realizujemy też zamówienia dotyczące zasilaczy medycznych oraz wielu innych produktów z dziedziny zasilania urządzeń elektronicznych. Po zasilacze na zamówienie zgłosiły się do nas już do tej pory setki klientów, w tym liczne firmy i instytucje. Posiadamy też bogatą ofertę gotowych kabli sieciowych AC, zgodnych z międzynarodowym standardem IEC, przeznaczonych nie tylko na rynek Europejski, ale również na inne rynki międzynarodowe.

Amicus Sp. z o.o.

Naszymi atutami jest dobra dostępność produktów z lokalnego magazynu, szeroki, kompleksowy asortyment, wiele komplementarnych marek produktów oraz powiązane z zasilaczami usługi personalizacji zamówień. Nasze zasilacze online oferujemy w korzystnych cenach. Realizujemy dostawy zasilaczy dla producentów OEM wg uzgodnionej specyfikacji technicznej i parametrach mechanicznych, w tym o unikatowych właściwościach, wytwarzane na zamówienie.

Produkcja oświetlenia LED i nie tylko - poznaj nasze usługi

Od wielu lat rozwijamy również dział oświetlenia ledowego. Nasza oferta skupiona jest na dystrybucji i produkcji produktów związanych z komunikacją wizualną, reklamą produktową i wizerunkową. Wytwarzamy kompletne systemy do podświetlenia reklam, elementy oświetleniowe do mebli domowych, powierzchni i półek sklepowych oraz wiele innych produktów oświetleniowych. Posiadamy również gotowe wyroby katalogowe, wykorzystywane przeważnie do specjalistycznych zastosowań. Produkcja oświetlenia LED jest sektorem naszej działalności, który wciąż znajduje się w fazie intensywnego rozwoju, więc niewątpliwie warto śledzić nowości w ofercie marki Amicus.

Rozbudowany magazyn

Współpraca z nami uwalnia Państwa od konieczności zakupu ogromnych partii towaru. My zajmiemy się realizacją zamówienia, zapewnimy składowanie i regularne dostawy wg uzgodnionych wielkości i terminów. Ceny, jakie Państwo otrzymają, będą takie same jak dla zamówień masowych. Lokalny magazyn pozwala nam na obsługę większości mniejszych zamówień z terminem dostawy na następny dzień.

Dlaczego my?

Elastyczność i bliska współpraca

Dzięki ścisłej współpracy z działami badawczo-rozwojowym naszych partnerów realizujemy również projekty OEM oraz dostosowujemy nasze zasilacze oraz oświetlenie LED do indywidualnych potrzeb klienta, pomagamy w zdefiniowaniu wymagań, przygotowujemy dokumentację i przeprowadzamy pełną kwalifikację produktu, tj. próbki, partie wstępną i serie wolumenowe.

Konkurencyjne ceny

Dzięki bezpośrednim kontaktom z producentami oferujemy Państwu ceny fabryczne, bez dodatkowych marż brokerów i pośredników. Oznacza to konkurencyjne ceny za produkty o bezdyskusyjnie dobrej funkcjonalności i trwałości, których jakość wypróbowało z powodzeniem wielu klientów na całym świecie. Przy stałej współpracy w ramach umowy ramowej gwarantujemy stałość cen, terminów dostawy oraz warunków handlowych.

Dbamy o środowisko

Amicus dokłada specjalnych starań, aby oferowane przez nas produkty w pełni spełniały wymogi międzynarodowych oraz krajowych norm. Dodatkowo staramy się monitorować i wyprzedzać wszelkie regulacje. Nieustanny rozwój i innowacje, szczególnie w dziedzinie ochrony środowiska, są dla nas sprawą kluczową. Ograniczenie zużycia szkodliwych dla środowiska substancji nie tylko w naszych produktach, ale również w procesie produkcji, pozwala nam ze spokojem patrzeć w przyszłość.

Polityka jakości

Szczególny nacisk kładziemy na zapewnienie wysokiej jakości oferowanych produktów. Każdy z naszych zasilaczy posiada znak CE i spełnia wszelkie wymagane normy światowe i europejskie dotyczące bezpieczeństwa (LVD), kompatybilności elektromagnetycznej (EMC), norm środowiskowych (RoHS i WEEE) oraz wiele innych (np. ekoprojekt). Dostarczamy zasilacze spełniające wymagania norm zagranicznych, np. brytyjskich UKCA, amerykańskich UL.

Posiadamy własne laboratorium, które pozwala nam tworzyć i zlecać wykonanie w zewnętrznych fabrykach własnych autorskich, projektów. Laboratorium zajmuje się szeroko rozumianą oceną jakości zasilaczy, w tym kwalifikacją i weryfikacją nowych produktów, kontrolą wyrywkową partii produkcyjnych oraz przygotowaniem zasilaczy produkowanych na zamówienie klienta. Kontrolujemy nasze produkty, gdyż chcemy być pewni ich jakości.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

Wyślij email lub skorzystaj z formularza.
biuro@amicus.pl
  Amicus Sp. z o.o.

  ul. 19 Kwietnia 31
  05-090 Rybie

  NIP: 951-212-24-90
  Regon: 015805344
  KRS: 0000219998

  Kontakt

  Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 - amicus.pl
  Wykonanie The First
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram