Mean Well - marka, która Cię zaskoczy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin ultrices lectus in felis tempor pulvinar.
Nie tylko europejskie systemy zasilania potrafią prezentować wysoką jakość i znajdować wiele zastosowań. W naszym asortymencie można znaleźć zasilacze oraz ładowarki producentów, którzy świetnie radzą sobie z rozwojem technologii na sąsiednim kontynencie. Marka Mean Well pochodząca z Tajwanu funkcjonuje już od 1982 roku i rozprowadza swoje produkty w wielu krajach świata. Ich wyroby charakteryzuje duża różnorodność, która przekłada się na liczne zastosowania oraz korzystny stosunek ceny do jakości.

Zasilacz na szynę DIN - specyfika produktu

Umieszczając w naszej ofercie propozycje od Mean Well, chcemy również polskim przedsiębiorcom i prywatnym użytkownikom dać dostęp do nowoczesnych rozwiązań technologicznych dalekowschodniej firmy. Szczególną uwagę warto zwrócić na zasilacz na szynę DIN, sygnowany logiem marki. Tego rodzaju produkt świetnie sprawdza się w automatyce przemysłowej oraz w systemach oświetleniowych. Dostępne zasilacze DIN obejmują serie HDR, MDR, DRA, EDR, ND, SDR, TDR, WDR. Zakres ich mocy to od 10W do 960W. Po więcej informacji na temat tych wyrobów, warto zajrzeć do katalogu, który jest dostępny na naszej stronie.

Poszukujesz innej marki? Zobacz produkty Lumaire.

Pobierz katalog

Mean Well - poznaj produkty!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin ultrices lectus in felis tempor pulvinar. Nullam non mauris fermentum, efficitur enim ac, pharetra tortor.

Trzeba przyznać, że Mean Well jest wyjątkowo prężnie działającym producentem, który obecnie może poszczycić się około 10 tysiącami modeli, zaprojektowanymi po to, by odpowiadać różnym potrzebom. Obok zasilaczy DIN, sporą część oferty stanowią również zasilacze modułowe, ładowarki do akumulatorów czy przetwornice DC/DC i AC/DC. Dobre ceny, efektywny proces produkcji oraz dystrybucji i jakość porównywalna do europejskich standardów to główne powody, dla których tak wiele podmiotów decyduje się na rozwiązania Mean Well. Produkty marki sprawdzają się w aplikacjach przemysłowych, systemach oświetlenia LED, automatyce budynkowej i nie tylko. Znaleźć je można między innymi w biurach, hotelach, placówkach medycznych oraz wielu innych miejscach, korzystających z zaawansowanych systemów zasilania.

Pytania o zasilacze modułowe LED, zasilacze DIN oraz pozostałe wyroby Mean Well? Zapraszamy do kontaktu.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

Wyślij email lub skorzystaj z formularza.
biuro@amicus.pl
  Amicus Sp. z o.o.

  ul. 19 Kwietnia 31
  05-090 Rybie

  NIP: 951-212-24-90
  Regon: 015805344
  KRS: 0000219998

  Kontakt

  Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 - amicus.pl
  Wykonanie The First
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram