Mean Well

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin ultrices lectus in felis tempor pulvinar.
Mean Well to wiodąca na rynku dalekowschodnia firma założona w 1982 roku zajmująca się produkcją zasilaczy impulsowych. W krótkim czasie firma przeszła drogę od produkcji zasilaczy komputerowych do zasilaczy przemysłowych. W ofercie firmy jest ponad 10000 modeli zasilaczy przeznaczonych do pracy w aplikacjach przemysłowych, oświetlenia LED, automatyki budynkowej, oświetleniu, telekomunikacji, medycyny i energii odnawialnej. Są one produkowane w kilku fabrykach, m.in. na Tajwanie, w Chinach i USA.
Zasilacze MeanWell spełniają wymagania wielu międzynarodowych norm dzięki czemu urządzenia na nich bazujące mogą być sprzedawane na większości rynków na świecie. Są to produkty dostępne z lokalnych magazynów europejskich, co pomaga klientom skrócić czas i koszty rozwoju nowych produktów oraz umożliwia szybkie wejście na rynki docelowe.

Jakiś śródtytuł

Zasilacze Mean Well charakteryzują się korzystnym współczynnikiem jakości do ceny, natomiast niezawodnością nie ustępują najlepszym produktom europejskim.

Zasilacze Mean Well są jednymi z najpopularniejszych rozwiązań w automatyce przemysłowej (w tym zasilacze na szynę DIN) oraz systemach oświetleniowych LED (m.in. zasilacze LED stałonapięciowe i stałoprądowe). Znajdują one zastosowanie również w systemach alarmowych, oświetleniu biur, hoteli, stadionów, automatyce budynkowej, systemach KNX. Popularną rodziną są również ładowarki do akumulatorów kwasowych, żelowych, AGM, litowo-jonowych i LiFePO4.

Pobierz katalog

Jakiś nagłówek 2

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin ultrices lectus in felis tempor pulvinar. Nullam non mauris fermentum, efficitur enim ac, pharetra tortor.

Dużą gamą produktów są zasilacze do obudowy, znajdujące zastosowanie jako elementy większych urządzeń. Warto zwrócić uwagę także na zasilacze wtyczkowe, w tym zasilacze medyczne, zasilacze buforowe oraz zasilacze do szaf Rack 19”. Do głównych linii produktowych oferty Mean Well zasilacza się: zasilacze AC/DC, zasilacze LED, ładowarki akumulatorów, przetwornice DC/DC i przetwornice DC/AC.

Najbardziej popularne w Europie a zarazem najbardziej rozpoznane na rynku, są zasilacze modułowe, do systemów LED i zasilacze przemysłowe na szynę DIN. Zasilacze modułowe obejmują takie serie jak G3, LRS, SE, PFC, RSP, HRP, MSP, UHP do 2500W mocy wyjściowej. Oferta zasilaczy LED jest bardzo rozbudowana i obejmuje serie APV, APC, ELG, HLG, LPV, LPC, XLG i wiele innych rozwiązań w zakresie zasilania systemów LED napięciem stałym CV i prądem stałym CC, zasilaczy wyposażonych w możliwość sterowania natężeniem światła za pomocą PWM, TRIAC, 0-10VDC, Dali, KNX itp. Zasilacze przemysłowe na szynę DIN typu TS-35/7.5 lub TS-15 obejmują zasilacze serii HDR, MDR, DRA, EDR, ND, SDR, TDR, WDR i obejmują zakres mocy od 10W do 960W.

Atutem MeanWell jest szybki rozwój oferty sięgający 10% rocznie, serie kompleksowych produktów pozwalających dobrać najlepszą jednostkę do aplikacji oraz wiele różnych klas produktów w zakresie mocy od 0,5 W do 26 kW i napięciach wyjściowych od 3 do 48V.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

Wyślij email lub skorzystaj z formularza.
biuro@amicus.pl
  Amicus Sp. z o.o.

  ul. 19 Kwietnia 31
  05-090 Rybie

  NIP: 951-212-24-90
  Regon: 015805344
  KRS: 0000219998

  Kontakt

  Wszystkie prawa zastrzeżone © 2022 - amicus.pl
  Wykonanie The First
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram