Kluś - oświetlenie LED pochodzące z naszej ojczyzny

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin ultrices lectus in felis tempor pulvinar.
Kluś to marka z wieloletnią tradycją projektowania funkcjonalnych rozwiązań wnętrzarskich. Jej historia sięga 1975 roku, kiedy to jeszcze działalność swoją skupiała na produkcji mebli i sprzętów domowych. Polski LED od tej firmy stał się realną koncepcją ponad 30 lat później, kiedy światło dzienne ujrzały pierwsze profile od Kluś. Doświadczenie zdobyte w początkowych latach w dużej mierze ukształtowało podejście do nowej gałęzi działalności. Każdy, kto poszukuje producentów oświetlenia LED w Polsce, powinien zapoznać się z tym, co może zaoferować przedsiębiorstwo z długoletnim stażem w sektorze wyposażenia wnętrz.

Kluś - dopasuj oświetlenie do pomieszczenia

Moduły LED od marki Kluś to świeże spojrzenie na nowoczesne systemy oświetleniowe, wzbogacone o architektoniczne zacięcie projektanta. Dzięki takiej kombinacji powstał szereg produktów dopasowanych do różnego rodzaju wnętrz i zaspokajających zróżnicowane potrzeby. Wyjątkowe kompozycje wyróżniają się na tle zwyczajnych i nieosłoniętych w żaden sposób taśm LED. Tworzone przez Kluś zestawy umożliwiają komponowanie unikalnych i funkcjonalnych opraw oświetleniowych, które znajdują zastosowanie w wielu przestrzeniach. Wytwarzane elementy obejmują między innymi profile z aluminium lub MDF, zaślepki, osłonki, zamocowania i inne niezbędne akcesoria. Kompleksowe systemy oświetleniowe, które powstają dzięki oferowanym przez producenta rozwiązaniom udowadniają, że polski LED może być synonimem wysokiej jakości.

Dowiedz się także więcej o produktach pod szyldem Amicus.

Pobierz katalog

Kluś - najciekawsze produkty

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin ultrices lectus in felis tempor pulvinar. Nullam non mauris fermentum, efficitur enim ac, pharetra tortor.

Innowacyjne i funkcjonalne lampy LED od Kluś można obejrzeć w nowoczesnym show roomie. „Dom bez Żarówki” od 2009 roku stanowi także siedzibę firmy. Jego projekt zakładał stworzenie budynku korzystającego tylko i wyłącznie z oświetlenia LED. Dziś obiekt jest świadectwem wizji i osiągnięć producentów oświetlenia w Polsce. Warto zaznaczyć, że nie tylko w kraju Kluś cieszy się uznaniem klientów. Wyroby marki trafiają do wielu krajów europejskich, a także do Azji czy Australii. Nie brakuje również zainteresowanych polskim oświetleniem LED w Stanach Zjednoczonych.

Osoby, które chcą bliżej zapoznać się z marką Kluś, zapraszamy do kontaktu!

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

Wyślij email lub skorzystaj z formularza.
biuro@amicus.pl
  Amicus Sp. z o.o.

  ul. 19 Kwietnia 31
  05-090 Rybie

  NIP: 951-212-24-90
  Regon: 015805344
  KRS: 0000219998

  Kontakt

  Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 - amicus.pl
  Wykonanie The First
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram