Zasilacze na szynę DIN – poznaj produkty

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin ultrices lectus in felis tempor pulvinar.
Zasilacze YINGJIAO z przeznaczeniem do montażu na szynie DIN TS35 / 7,5 lub 15 są przeznaczone do instalacji w skrzynkach instalacyjnych w rozwiązaniach przemysłowych oraz automatyki domowej i budynkowej. Są dostępne w obudowach plastikowych i metalowych dla napięć wyjściowych 5, 12, 15 i 24 V oraz mocy od 15 do 150 watów. Poszczególne jednostki zasilające z danej serii w zależności od mocy wyjściowej różnią się tylko szerokością obudowy. Mają one przyłącze śrubowe w dolnej i górnej części obudowy, a podłączenie do instalacji odbywa się za pomocą przewodu.
W zależności od wykonania zasilacze przeznaczone są do współpracy z siecią energetyczną 1- lub trójfazową oraz są chłodzone konwekcyjnie. Mają trymer do regulacji wartości napięcia wyjściowego i diodę sygnalizującą poprawne napięcie na wyjściu. Duża sprawność zapewnia małe nagrzewanie, a komplet obwodów zabezpieczających gwarantuje niezawodne działanie. Zasilacze spełniają normy i są oferowane z 3-letnią gwarancją.

Seria YSDS - zasilacze na szynę DIN w plastikowej obudowie

O mocy wyjściowej 15-150 W i obudowach o szerokości od 1U (17,5 mm) do 6U. Dostępne napięcia wyjściowe to 5, 12, 15, 24 i 48 V. Duża sprawność rzędu 90% zapewnia małe nagrzewanie. II klasa izolacji (3 kVAC) gwarantuje bezpieczeństwo, a podwójne zaciski wyjściowe w jednostkach o dużej mocy ułatwiają tworzenie instalacji. Perforowana obudowa ułatwia chłodzenie.
Pobierz katalog

Seria YSDL - zasilacze DIN w plastikowej wąskiej obudowie

Podstawowa seria zasilaczy o ogólnym przeznaczeniu. Wąski kształt obudowy pozwala zaoszczędzić miejsce w skrzynce instalacyjnej. Doskonałe parametry elektryczne i funkcjonalność. Zastosowanie: inteligentny budynek, automatyka, systemy sterowania.

Seria YSDN

Zasilacze w metalowej obudowie. Wysoka wydajność oraz niezawodność. Zasilacze spełniają wysokie kryteria stawiane najbardziej zaawansowanym aplikacjom. Zastosowanie: urządzenia sterujące, automatyka przemysłowa.

Seria YSEP

Zasilacze w obudowie metalowej Zasilacze przeznaczone do instalacji w urządzeniach i skrzynkach instalacyjnych. Mają zwartą metalową obudowę z perforowanej blachy zapewniającej dobre chłodzenie. Zastosowanie: urządzenia przemysłowe, maszyny.

W ofercie znajdują się również:

• seria YSDU – z funkcją USP do pracy z zewnętrznym akumulatorem,

• seria YSDR - do zasilaczy z jednostkami redundantnymi,

• seria YSDH - o dużej mocy,

• seria YSDW – z szerokim zakresem napięcia wejściowego.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

Wyślij email lub skorzystaj z formularza.
biuro@amicus.pl
  Amicus Sp. z o.o.

  ul. 19 Kwietnia 31
  05-090 Rybie

  NIP: 951-212-24-90
  Regon: 015805344
  KRS: 0000219998

  Kontakt

  Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 - amicus.pl
  Wykonanie The First
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram