Podświetlane reklamy LED dla stacji MOYA

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin ultrices lectus in felis tempor pulvinar.

Z przyjemnością przedstawiamy zrealizowany projekt dla stacji paliw MOYA, który obejmował realizację nowoczesnych paneli LED w systemie LUMAIRE. Naszym celem było stworzenie efektywnego i estetycznego rozwiązania, które przyciągnie wzrok klientów oraz podniesie jakość wizualną reklam na stacjach paliw.

System LUMAIRE to innowacyjne rozwiązanie, które wykorzystuje zaawansowaną technologię LED do podświetlania reklam. Dzięki zastosowaniu paneli LED, reklamy na stacjach MOYA zyskały nowy wymiar – są teraz bardziej widoczne i żywe. Panele LED charakteryzują się wysoką jasnością i energooszczędnością, co przekłada się na mniejsze zużycie energii oraz dłuższą żywotność urządzeń.

Każda reklama jest odpowiednio podświetlona i prezentuje się doskonale o każdej porze dnia i nocy. Efektem naszej pracy są nowoczesne, przyciągające uwagę reklamy, które skutecznie zwiększają rozpoznawalność marki MOYA i przyciągają większą liczbę klientów na stacje paliw. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stacji MOYA i przekonania się na własne oczy, jak technologia LED LUMAIRE zmienia oblicze reklamy.

Szczegóły projektu:

-> Panel LUMAIRE magnetic slim jednostronny - 900x450x15mm - podświetlenie taśma 24V - pobór prądu całego panelu to 22,5W

-> grafika - druk UV na folii backlight

-> front - bezbarwny poliwęglan

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

Wyślij email lub skorzystaj z formularza.
biuro@amicus.pl
  Amicus Sp. z o.o.

  ul. 19 Kwietnia 31
  05-090 Rybie

  NIP: 951-212-24-90
  Regon: 015805344
  KRS: 0000219998

  Kontakt

  Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 - amicus.pl
  Wykonanie The First
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram