Oświetlenie krawędziowe LED - projekt PUMA

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin ultrices lectus in felis tempor pulvinar.

Jesteśmy certyfikowanym dostawcą systemów identyfikacyjnych dla marki PUMA i od lat realizujemy projekty o zasięgu globalnym.

Projekt realizowany dla marki PUMA to dynamiczne przedsięwzięcie, które obejmuje szeroki zakres działań dotyczących realizacji paneli LED z zastosowaniem systemu Lumaire.

System Lumaire to innowacyjne przedsięwzięcie łączące nowoczesne technologie z wyjątkowym designem. Celem projektu jest stworzenie unikalnych przestrzeni, które nie tylko przyciągną wzrok, ale również zapewnią użytkownikom niezapomniane wrażenia świetlne. Dzięki zaawansowanemu systemowi Lumaire, panele LED dostarczają dynamicznego oświetlenia, które może być dostosowane do różnych potrzeb i nastrojów. System Lumaire wyróżnia się swoją wszechstronnością i możliwością personalizacji. Projekt ten ma na celu nie tylko podkreślenie nowoczesności i innowacyjności marki PUMA, ale również zainspirowanie innych do eksplorowania nowych możliwości w dziedzinie designu i technologii oświetleniowej.

Szczegóły projektu:

-> panele LUMAIRE Textil black -1215x591x23,2mm - podświetlenie taśma LED 24V 4000K - pobór prądu całego panelu to 36W

-> grafika – tkanina Canvas ( struktura płótna )

-> druk – metodą sublimacji - sublimacja jest procesem chemicznym. Nadruk wykonywany jest przy pomocy tuszy sublimacyjnych. Są to w rzeczywistości barwniki, które wiążą się wyłącznie z włóknami poliestrowymi. Podczas dociskania kalki do produktu w prasie przemysłowej barwnik zostaje podgrzany, dochodzi do dwóch istotnych procesów: barwnik zmienia swój stan skupienia bezpośrednio ze stałego na gazowy, a włókna poliestrowe tkaniny otwierają się i przyjmują barwnik, który przenika do ich wnętrza zamiast osadzać się na powierzchni, co ma miejsce w przypadku innych metod nanoszenia grafik na produkt. Kiedy działanie wysokiej temperatury ustaje, włókna ponownie się zamykają, trwale przyjmując barwnik sublimacyjny. Efektem końcowym procesu jest wyrazisty obraz „wdrukowany” w tkaninę  – który jest niewyczuwalny w dotyku.

-> półki wykonane z plexi 10mm wygiętej pod kątem 90°, podświetlone krawędziowo taśmą LED 24V 6500K. Wszystkie aplikacje w sekcji meblowej zasilane są dedykowanym rozdzielaczem kablowym ze złączami DC ukryte w konstrukcji pionowej.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

Wyślij email lub skorzystaj z formularza.
biuro@amicus.pl
  Amicus Sp. z o.o.

  ul. 19 Kwietnia 31
  05-090 Rybie

  NIP: 951-212-24-90
  Regon: 015805344
  KRS: 0000219998

  Kontakt

  Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 - amicus.pl
  Wykonanie The First
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram