Polityka jakości

Szczególny nacisk kładziemy na jakość oferowanych produktów. Każdy z zasilaczy posiada znak CE i spełnia wszelkie wymagane normy światowe i europejskie dotyczące bezpieczeństa (LVD), kompatybilności elektromagnetycznej (EMC), norm środowiskowych (RoHS i WEEE) oraz wiele innych.


Dbamy o środowisko

Amicus dokłada specjalnych starań, aby oferowane przez nas produkty w pełni spełniały wymogi międzynarodowych oraz krajowych norm. Dodatkowo staramy się monitorować i wyprzedzać wszelkie regulacje. Nieustanny rozwój i innowacje, szczególnie w dziedzinie ochrony środowiska, są dla nas sprawą kluczową. Ograniczenie zużycia szkodliwych dla środowiska substancji nie tylko w naszych produktach, ale również w procesie produkcji, pozwala nam ze spokojem patrzeć w przyszłość.

Wychodząc na przeciw wymogom ustawy o Zużytym Sprzęcie Elekrycznym i Elektronicznym nasza firma została zarejestrowana w Głównym Inspektoracie Ochrony Środowiska i uzyskała nr rejestracji: E0002692WZ. Dodatkowo, podpisaliśmy umowę z firmą zajmującą się odzyskiem i recyklingiem zużytych produktów.

robotics-home-icon4
Indywidualne podejście

Dzięki ścisłej współpracy z działami badawczo-rozwojowym naszych partnerów realizujemy również projekty OEM oraz dostosowujemy nasze produkty do indywidualnych potrzeb klienta.

robotics-home-icon6
Rozbudowany magazyn

Dzięki ścisłej współpracy z działami badawczo-rozwojowym naszych partnerów realizujemy również projekty OEM oraz dostosowujemy nasze produkty do indywidualnych potrzeb klienta.

Współpraca z nami uwalnia Państwa od konieczności zakupu ogromnych partii towaru. My zajmiemy się realizacją zamówienia. Zapewnimy składowanie i regularne dostawy. Ceny, jakie Państwo otrzymają, będą takie same jak dla zamówień masowych.

robotics-home-icon5
ROHS

Już od początku 2006 r. wszystkie nasze nowe produkty są dostosowane do wymogów dyrektywy 2002/95/WE z dnia 27 stycznia 2003 r. w sprawie ograniczenia stosowania niektórych niebezpiecznych substancji w sprzęcie elektrycznym i elektronicznym (RoHS), która zacznie obowiązywać 1 lipca 2006r.